ANANASOVÉ TYČINKY

ANANASOVÉ TYČINKY RECEPT

Tohle patří mezi ty lahůdky, které budu mít možnost zaplnit celou webovou stránku blogu a jen já budu stříkat přesně tak, jak fantastické jsou moje ananasové tyčinky ve skutečnosti!

Tato neuvěřitelná ananasová pochoutka je nejen rychlá (příprava, na sporáku to chvíli trvá), ale také extrémně jednoduchá, ale jídlo je ve skutečnosti také často žádáno. Noste tyto svěží ananasové tyčinky k účastníkovi v kanceláři nebo dokonce k potlucku, stejně jako vám bude ve skutečnosti zabráněno zanechat, dokud každý nepochopí způsoby, jak je všechny vytvořit!

 

ANANASOVÉ TYČINKY

JAK VYRÁBIT ANANASOVÉ TYČINY

Na začátku ananasových tyčinek budete potřebovat mouku, cukr, sodík, máslo, vejce, kyselý ananas a pleťovou vodu. Cukrářský cukr, půl na půl, stejně jako kokosová esence jsou vlastně pro nepovinnou, i když extrémně doporučenou, mokovanou polevu.

Bohaté, chutné ananasové tyčinky jsou skutečně neuvěřitelné, ať už spolu s čistým nebo dokonce konzervovaným ananasem!

Předehřejte si sporák na 350ºF (175ºC), stejně jako máslo nebo dokonce nastříkejte 9 x třináctku pánev na vaření nebo dokonce jídlo spolu s nepřilnavým sprejem na přípravu jídla. Buněčné potažení jídla spolu s pergamenovou zprávou je vlastně také volbou, protože poté můžete snadno zvednout celou sadu ananasových tyčinek k nabízení a řezání.

 

UDĚLEJTE TĚSTO KŮRKU A DRUHNUTÍ POLEVA

Úroveň kůrky můžete snadno vytvořit pomocí procesoru na jídlo, stojícího mixéru nebo dokonce kráječe chleba pro asimilaci chladného nakrájeného másla. Získejte přesně to, co ve skutečnosti máte, a rozmixujte úplně počáteční část mouky spolu s cukrem, sodíkem a máslem tak, aby byla struktura drobivá.

Uschovejte si jeden hrnek směsi kůrky a rezervujte si jej pro pokrytí hladiny zubní náplně.

Přesuňte zbývající směs chlebové kůrky pro vaše máslem na vaření pokrmu a rovnoměrně ji rozprostřete po celé době nízké pánve. Zatlačte na úroveň kůrky až do úplného vyrovnání pánve rovnoměrně, a také až se dostane k okrajům pánve.

Vařte úroveň kůrky na předehřátém sporáku po dobu 15 minut, přičemž míchejte úroveň zubní náplně.

 

PŘIPRAVTE ANANASOVOU NÁPLŇ

Pro dentální výplně použijte velkou mixovací nádobu nebo dokonce vaši nádobu na mixér. Integrujte zničená vejce spolu s cukrem, kyselým krémem, sodíkem, moukou, stejně jako buď nově zredukovaný ananas, konzervované kousky ananasu nebo dokonce rozdrcený ananas.

ananasové tyčinky komponenty zubní výplně připravené ke spojení
Pečlivě promíchejte směs zubní výplně, dokud nebude účinně integrována.

ananas právníci zubní výplň poté, co byla skutečně kombinována

Poté, co se vaše kůrka skutečně upeče, povolte ji na několik minut k úžasnému. Na vychladlou kůrku naneste lžící ananasovou zubní náplň.

ananasové právníky zubní výplň přelité přes vychladlou chlebovou kůrku
Rozložte naplánovaný hrnek směsi kůry na zubní výplň a poté vařte zhruba jednu hodinu nebo dokonce až do zlatova.

ananasové tyčinky sestavené spolu s chlebovou kůrkou, ananasovou zubní výplní a také rozpadlým krytem

Zubní výplň bude jistě ve skutečnosti hladká a mazlavá, ale rozhodně by neměla být skutečně kapavá. Položená čepel by se měla objevit spolu s trochou vlhkého drobečku, ale nic jako těstovitá struktura.

Když odstraníte pečené ananasové tyčinky ze sporáku, umístěte pánev na kabelovou chladící polici a nechte ji na 15 minut vychladnout.

 

UDĚLEJTE KOKOSOVOU POLIVU

Zatímco se ananasové tyčinky skutečně ochlazují, rozmixujte si kokosovou polevu. Použijte trochu misky a také zapracujte cukr cukrářů půl na půl a kokosovou esenci do změknutí.

Poleva by měla být skutečně dostatečně hustá, aby postupně stékala přes ananasové tyčinky, ale rozhodně by neměla být ani kapající. V případě potřeby přidejte mnohem více cukrářského cukru, směrem ke zvětšení – na druhou stranu přidejte mnohem více, půl na půl, pokud je poleva skutečně tak hustá.

Polévejte ananasové tyčinky libovolně polevou, lavičky zmenšete přímo na čtverce, vystupujte a užívejte si!

Author: Brian Hall