CROCKPOT KRÉMOVÁ ŠUNKOVÁ BRAMBOROVÁ POLÉVKA

CROCKPOT KRÉMOVÁ ŠUNKOVÁ BRAMBOROVÁ POLÉVKA

Snadné dentální výplňové polévky patří k mým preferovaným bodům, které mohu získat během celého týdne! Není absolutně nic mnohem lepšího ve srovnání s tím, když se stane domovem Crock Pot naplněný chutnou polévkou, která vytvoří neuvěřitelnou vůni celého vašeho domova!

Moje sametová vepřová bramborová polévka uvaří vydatné brambory i zeleninu spolu se slaným, chutným vepřovým masem a také chutným drůbežím nálevem. Poté, když je polévka skutečně kompletně připravena, je hotovo s bujnou vydatnou kyselou pleťovou vodou a pleťovou vodou. Kyselé mléko obsahuje další úroveň bohaté smetany, která se efektivně hodí k bramborám!

Velvety vepřová bramborová polévka Crockpot je vlastně chutná, dentální sytá večeře, která je ideální pro lidi, kteří vlastně nemají mnoho příležitostí k přípravě! Příprava tohoto jednoduchého pokrmu trvá asi 15 minut. Brambory, zeleninu i vepřové maso můžete předem snadno rychle nakrájet, takže tuto polévku můžete v hektickém časném ránu snadno rychle prohodit!

CROCKPOT KRÉMOVÁ ŠUNKOVÁ BRAMBOROVÁ POLÉVKA

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZAmilujete!

Naplněno chutí! Chutné vepřové maso nakrájené na kostky zajišťuje, že tato polévka je skutečně plná a plné chuti!
Neustále prominentní! Určitě u mě doma jen zřídkakdy zůstanou zbytky bramborové polévky! Je to proto neustále mňam!

Večeře ruce pryč! Tato polévka je ve skutečnosti vytvořena přímo v Crockpotu, takže nemusíte celou noc odpočívat nad teplým rozsahem!

🥘 Potřebné materiály

Moje sametová vepřová bramborová polévka využívá extrémně snadné komponenty, které lze snadno všechny skutečně rychle objevit ve vašem supermarketu! Snadno dostupné komponenty vytvářejí polévku, která vás ohromí svou vlastní chutí!

4 kila navíc Russet Brambory – Brambory se nemusí loupat, ale před nakrájením na kostičky by měly být vydrhnuty. 4 kila brambor navíc představují přibližně 8 hrnků.
16 uncí vepřového masa na kostky – Nakrájené, předvařené vepřové maso vytváří toto jídlo, a proto je jednoduché!
1 hrnek Mrkev – Nakrájejte mrkev pro toto jídlo! 2 hrnek mrkve má co do činění se 2 velkými mrkvemi.
1 hrnek Celer – Hrnek celeru má co do činění se 2 stonky. Celer můžete snadno nakrájet nebo dokonce nakrájet podle svých preferencí!
½ hrnku nažloutlé cibule – to je asi 1 středně velká cibule nakrájená na kostičky. Klidně můžete použít i bíle zbarvenou cibuli! , pokud zvolíte Koření – K této polévce použijeme vždy ½ lžičky sodíku a pepře! Stejně tak použijeme ¼ lžičky česnekového prášku.
4 hrnky Poultry Brew – 4 hrnky jsou ve skutečnosti srovnatelné s jedním požadovaným kartonem drůbežího nálevu. Můžete také snadno použít kostky bujónu nebo dokonce smíchat zkapalněný přímo do teplé vody (já mám mnohem lepší ve srovnání se značkou Bouillon).
1 ¼ hrnku Hefty Lotion – Můžete také snadno použít padesát procent a padesát procent nebo dokonce mléko, abyste získali tuto polévku sametovou! (Zobrazit poznámku)
1 ½ hrnku Sour Lotion – Líbí se mi další nádhera, stejně jako chuť, kterou tato polévka poskytuje! Níže můžete snadno použít rutinní nebo dokonce nízkotučné kyselé mléko.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Moje snadná sametová bramborová polévka z vepřového masa je skutečně připravena k dokonalosti ve vašem hrnci nebo dokonce pomalém sporáku. Získejte redukční panel, stejně jako pojďme získat to začalo!

1.Zahrňte komponenty směrem k pomalému sporáku

Do svého Crockpot nebo dokonce pomalého sporáku přibalte 4 kila navíc očištěných nakrájených červenohnědých brambor, 16 uncí nakrájeného vepřového masa nakrájeného na kostky, 1 hrnek nakrájené mrkve, 1 hrnek nakrájeného celeru, ½ hrnku nakrájené nažloutlé cibule, 4 hrnky drůbeže uvařit, stejně jako koření (½ lžičky sodíku a pepře a také ¼ lžičky česnekového prášku).

2. Pomalý připravte polévku

Poté položte na víko hrnce nebo dokonce pomalého hrnce. Poté připraveno k přípravě na 4 hodiny, nebo dokonce na snížené na 7 až 8 hodin.

3. Bramborová kaše

Když jsou brambory skutečně měkké a připravené, použijte šťouchadlo na brambory k rozdrcení většiny změklých brambor, dokud nedosáhnete požadované jednotnosti.

4.Polévku přikryjte povrchem

Když se dostanete na preferovanou jednotnost, přimíchejte 1 ¼ hrnku hefty lotion a 1 ½ hrnku kyselého lotionu do změknutí. Poté pokračujte v přípravě jídla dalších 10 až 15 minut za tepla před nabídkou.

Tato sametová vepřová kaše stejně jako bramborová polévka je vlastně taková uklidňující a útulná večeře. Rád zdobím tuto polévku spolu s čistou nakrájenou pažitkou, čerstvou cibulkou a dokonce i trochou strouhaného sýra čedar!

Author: Brian Hall