Proteinové ingredience budou svědky vyšší poptávky se zvyšujícím

Proteinové ingredience budou svědky vyšší poptávky se zvyšujícím

Když se podíváme na hodnocení Organizace spojených národů (OSN). Celosvětová populace se rychle rozrůstá a ke konci roku 2050 dosáhne 9,5 miliardy. Spolu s rostoucí populací a globalizací v podstatě roste celosvětový zájem o potraviny. Svět prochází různými finančními změnami, jako je nárůst peněz navíc, dospívání populace a urbanizace. Ukazuje se, že kupující si více uvědomují pohodu a uvědomují si závazek. Potravin bohatých na bílkoviny ve zdravém životním stylu, což způsobuje pokrok v příkladech stravy na singulární úrovni. Rozšiřující se potřeby přidávání proteinů do zdravého stravovacího režimu podněcují všeobecný zájem o podporu proteinových fixací.

Proteiny – stavební kameny svalových tkání

Proteiny jsou přírodní směsi, které se v zásadě skládají z 20 jedinečných druhů aminokyselin. Aminokyseliny přebírají četné základní části tím, že podporují prakticky každý z metabolických cyklů v lidském těle. Vzhledem k tomu, že tělo není schopno dodat několik druhů aminokyselin, je důležité zařadit do jídelníčku potraviny bohaté na bílkoviny, abychom se vyhnuli nedostatku bílkovin. Využití dostatečného množství bílkovin je životně důležité pro budování svalů a fixaci tělesných tkání. Proteiny jsou hlavním zdrojem energie pro lidské tělo a dále rozvíjejí odolnost vůči bitevním antigenům, jako jsou infekce a mikroskopické organismy. Tímto způsobem rozvíjení pozornosti ohledně významu jeho využití ve stravovacím režimu pomáhá rozvoji trhu s proteinovými fixačními látkami.

Druhy proteinů na základě jejich původního zdroje

Potraviny, které obsahují všechny druhy aminokyselin, jsou zmiňovány jako kompletní bílkoviny. Kompletní proteiny jsou obecně získávány z potravin na bázi tvorů. Proteiny získané z rostlinných potravinových zdrojů, které se nazývají odpovídající proteiny, nejsou považovány za kompletní proteiny. Rostlinné zdroje potravy by měly být konzumovány ve směsi s potravou pro zvířata, aby se do jídelníčku přidaly celkové bílkoviny.

Vzhledem k tomu, že lidské tělo nemůže ukládat bílkoviny, jsou rostlinné druhy potravin a živočišné zdroje potravy hlavními ohnisky pro dodání bílkovin tělu. Potravinové zdroje, které obsahují živočišné bílkoviny, jsou ryby, maso, vejce, mléčné výrobky a drůbež, a potravinové zdroje, které obsahují rostlinné bílkoviny z větší části zahrnují ořechy, čočku a fazole. Proteiny získané z rostlin a tvorů jsou rozpoznávány podle různých druhů aminokyselin obsažených v rostlinných a živočišných zdrojích potravy. Fixace proteinů na bázi tvorů obsahují velké množství základních aminokyselin, ačkoli některé proteiny rostlinného původu obsahují obecně nižší množství aminokyselin. Navzdory skutečnosti, že několik druhů živin a doplňků má vysoký obsah živočišných bílkovin, konzumace určitých druhů masa může způsobit onemocnění.

Ukazuje se, že kupující si více uvědomují své stravovací návyky a jdou se základními rozhodnutími a přidávají do své stravovací rutiny fixaci bílkovin. Producenti fixující proteiny na planetě rozhodně sledují prvky ovlivňující nákupní rozhodnutí kupujících. Zkušenosti zákazníků mají mít obrovský vliv na sestavování a předvádění metodologií výrobců fixujících proteiny na planetě.

Inovace položek bude oblíbeným trendem mezi výrobci proteinových přísad

Arla Foods, dánský výrobce mléčných výrobků, nedávno rozeslal další řadu doplňkového krmení, které obsahuje prvotřídní syrovátkový protein. Nová řada výrobků podporuje dietní pokrok u kojenců od mateřského mléka nebo kojenecké rovnice až po silné druhy jídla. Organizace rovněž uvedla, že řada doplňkových krmiv obsahuje syrovátkový protein odstraněný z kravského mléka jako základní fixační prostředek, který přináší několik lékařských výhod, jako je citlivost vedoucích pracovníků, dobrý stav žaludku a zlepšení kostí u dětí.

FrieslandCampina DMV B.V, celosvětový hráč na trhu s fixačními proteiny, odhalil další položku „Nutri Whey Native“, která je charakteristickým a nefalšovaným zdrojem syrovátkového proteinu. Organizace integrovala inovace udávající trendy, například inovaci kameninové mikrofiltrace, aby byla zaručena nativita předmětu. Zaměřuje se na rozvíjející se potřeby zákazníků pro běžné a pevné položky tím, že do položky přidává vysoký přínos pro zdraví. Více než 14 % obsahu leucinu v ‘Nutri Whey Native’ zjednodušuje, aby bylo dosaženo dostatečného množství leucinu pro skvělou směs svalových bílkovin.

Author: Brian Hall